Povedali o mne

Možno sa aj vy čoskoro podelíte so mnou alebo v našej uzavretej skupine na facebooku o vaše pocity, keď sa vám predaje na eBay začnú rozbiehať... :)

  

Za posledných 60 dní som spravil na eBay obrat viac ako 3126 eur...

  


 

 

Môžem všetkým len doporučiť kurz EBAY ACADEMY a predaj na eBay...

andrej madala skusenosti

  


 

 

Všetko funguje skvele, po uverejnení inzerátu sa môj prvý predaj uskutočnil za pár dní...

Moje obavy boli minimálne a akosi som cítila, že je to správna voľba. Kurz EBAY ACADEMY, ktorý som si kúpila, je presný a hlavne prehľadný. Keď sa jednotlivé body dodržia, tak všetko funguje skvele.

Som rada, že som si ho kúpila, nakoľko po uverejnení inzerátu sa môj prvý predaj uskutočnil za pár dní. A akonáhle si neviem s niečím poradiť, mám sa na koho obrátiť, čo je veľká výhoda pri budovaní obchodu. Ďakujem veľmi pekne.

Vladimíra Hronské Kosihy

  


 

 

Iné kurzy o Ebay sa nedajú porovnať s kurzami od pána Madalu...

Veril som tomu, že kurz EBAY ACADEMY bude kvalitný a tak sa aj stalo. Skúšal som aj iné kurzy o Ebay, avšak nedajú sa porovnať s kurzami od pána Madalu.

Kurz sa mi veľmi páči, je tam všetko do úplných detailov vysvetlené. Najviac sa mi páči ochota pomôcť rozbehnúť tento biznis model zo strany pána Madalu. Som spokojný so všetkým.

Juraj Bratislava

  


 

 

Váš kurz je skvelý, veľmi dopodrobna prevedený a aj poradenstvo je TOP...

U mňa rozhodovali pocity, či sa to oplatí, alebo nie a či mi váš kurz dá to, čo potrebujem, pretože v minulosti som si zakúpila kurz predaja na Amazone, ale nebola som úspešná.

Váš kurz EBAY ACADEMY je skvelý, veľmi dopodrobna prevedený, čo je pre mňa VEĽKÉ PLUS, pretože ja potrebujem mať všetko po lopate vysvetlené. :) A taktiež aj poradenstvo je TOP, lebo odpoveď na akúkoľvek otázku dostanem vždy včas.

Katarína Košice

  


 

 

Veľmi ste ma naštartoval a motivoval, že to jednoducho ide...

Keďže čas je dnes drahý, rozmýšľala som o tom, že či nájdem čas si celý kurz EBAY ACADEMY naozaj poctivo pozrieť. Ale išla som po poradí, aj keď som mala tendenciu preskakovať a pekné bolo, že kurz pekne upozorňuje nepreskakovať. V konečnom dôsledku človek zistí, že si poctivo vypracoval všetky úlohy, tak nič mu nebráni skúsiť to.

Veľmi ste ma naštartoval a motivoval, že to jednoducho ide. Všetko bolo pre mňa nové. Kurz veľmi detailne popisuje rôzne situácie, s tým som sa ešte nestretla. Pochopí to každý podľa Vašich inštrukcií. Najprv som si všetko písala v tom úplne prvom module, ale potom som zistila, že každý modul má ešte plus zhrnutie, čo veľmi oceňujem.

Najlepší je ale Váš prístup k ľudom. Myslím, že je to osobou. Odpovedáte na dookola opakované otázky napr. na Facebooku. Taká pokora a čestnosť. Vážite si svojich kupujúcich a to je úplná bomba.

Nikola Bratislava

  


 

 

Najviac si cením vašu ochotu poradiť prakticky kedykoľvek...

Nemala som žiadne pochybnosti, ale bola som pevne rozhodnutá, že si váš kurz EBAY ACADEMY kúpim. Je to jednoduché, presné, prehľadné a zrozumiteľné. Celý kurz a aj vaše rady. :)

Naučila som sa veľmi veľa nového, posunula som sa viac do hĺbky a do detailov. V podstate každá jedna rada ma nejakým spôsobom posunula ďalej. Najviac si cením vašu ochotu poradiť prakticky kedykoľvek. :) Bez toho by to všetko mohla byť len teória.

Miriama Humenné

  


 

 

Neskutočne dobre spracovaný materiál, zrozumiteľný aj pre úplných začiatočníkov...

andrej madala skusenosti ebay

  


 

 

Super kurz EBAY ACADEMY, odporúčam všetkým, ktorých zaujíma predaj na eBay...

andrej madala skusenosti

  


 

 

Pomohli ste mi a veľmi, máte to už tak dotiahnuté, že je to na dosť vysokej úrovni...

andrej madala skusenosti ebay

  


 

 

Ste iný frajer s používaním eBay, ďakujem za cenné rady a postupy, funguje to...

andrej madala ebay skusenosti

  


 

 

Pred týždňom som zalistoval svoj inzerát na eBay a dnes v noci mi prišla prvá objednávka...

andrej madala skusenosti

  


 

 

Vďaka návodu som lepšie pochopila, ako eBay funguje a už som niektoré rady aj úspešne vyskúšala...

andrej madala skusenosti ebay

  


 

 

Aďo, tvoj návod je naozaj priam geniálne dielo, fakt klobúk dole, veľká vďaka...

ebay andrej madala skusenosti

  


 

 

Vytvoril som sedem inzerátov podľa návodu a všetky sa zobrazujú na prvej strane vo vyhľadávaní...

ebay andrej madala skusenosti

  


 

 

Musím zložiť slová chvály, som spokojný s informáciami, ale aj so zrozumiteľným výkladom...

andrej madala ebay skusenosti

  


 

 

Návod je napísaný prehľadne a všetko má svoju logiku...

ebay madala andrej skusenosti

  


 

 

Zatiaľ čo som spal, tak mi prišli 3 objednávky a ďalšie objednávky prišli potom počas dňa...

ebay andrej madala skusenosti

  


 

 

Váš návod je výstižný a sú v ňom popísané praktické informácie s konkrétnymi postupmi...

andrej madala ebay skusenosti

  


 

 

Momentálne išlo 5 balíkov do zahraničia cez eBay, fajne to ide...

ako predavat na ebay andrej madala skusenosti

  


 

 

Vďaka vašim radám sa z nováčika stal profesionál na eBay z 10 ks na 600 ks mesačne...

andrej madala ebay skusenosti

  


 

 

Najviac oceňujem podrobný návod a rady, ku ktorým by som prišla len ťažko...

Pred kúpou som si nebola istá, či bude tento e-book obsahovať taký návod, ktorý mi pomôže k prvému a ďalšiemu predaju na ebay. V knihe som ale našla odpovede na moje otázky a detaily, ktoré som na internete v diskusiách nenašla. Najviac oceňujem podrobný návod k predaju a rady, ku ktorým by som prišla len ťažko.

Zdenka Trenčín

  


 

 

Návod som kúpil v pondelok a môj prvý predaj sa uskutočnil už za 7 dní...

Mojou hlavnou prekážkou pred kúpou návodu bola vysoká cena. Investíciu však neľutujem. Všetky informácie sú na jednom mieste pekne pokope a niektoré veci sa mi viac objasnili, pretože sú rozpísané konkrétnejšie.

E-book som kúpil v pondelok a môj prvý predaj sa uskutočnil hneď na ďalší pondelok – čiže od prečítania po prvý predaj za 7 dní. :) Pre začiatočníka je tento e-book výborný štartovací krok.

Martin Bratislava

  


 

 

Návod je dobre spracovaný a veľmi sa mi páči, určite odporúčam...

Predaj na Ebay alebo Amazone som ešte neskúšal, ale som obchodník, takže u mňa je intuícia vždy na prvom mieste. Potreboval som získať praktické skúsenosti a informácie o predaji na Ebay a váš ebook mi v tom maximálne pomohol. Ebook je koncepčne celkove dobre spracovaný a veľmi sa mi páči. :) Určite odporúčam.

Zdenko Urbanec Handlová

  


 

 

Naučil som sa veľa nových vecí, návod je pekne rozpísaný krok po kroku...

Službu takéhoto druhu som ešte neskúšal a na samotnom eBayi sa toho o predaji veľa nedozviem, preto som si kúpil tento e-book. V týchto veciach som amatér, ale váš e-book sa mi páči. Naučil som sa viacero nových vecí, návod je pekne rozpísaný krok po kroku. Popravde ani som tam nenašiel nič, čo by sa mi nepáčilo. Som spokojný.

Marek Salay Senica

  


 

 

Každá časť je podrobne rozpísaná, odporúčam každému, kto chce začať predávať na eBay...

Jediná vec, ktorá by mi bránila v kúpe, by bola vysoká cena, ale myslím si, že vaša cena je v poriadku. V minulosti som sa zaujímal o Amazon, ale výsledok nie je žiadny, eBay sa mi zdá byť lepší.

Váš návod je dobre napísaný a je aj motivačný. Každá časť je podrobne rozpísaná a človek presne vie, do čoho sa púšťa. Odporúčam každému, kto chce začať predávať na eBay.

Braňo Vráble

  


 

 

Návod je veľmi dobre popísaný krok za krokom, už čoskoro sa pustím do predaja...

Pred kúpou tohto návodu som mal pochybnosti, či to stojí za to. Nakoniec som sa ale rozhodol, že ho kúpim a musím povedať, že som spokojný. Návod je veľmi dobre napísaný a najviac sa mi páči podrobný popis krok za krokom. Už čoskoro sa pustím do predaja. Ďakujem

Miroslav Drgoňa Bratislava

  


 

 

Najviac sa mi páči Andrejov prístup, postupne robím malé kroky a stále napredujem...

Ani chvíľu som neváhal, či si kúpim tento produkt. Naučil som sa nové veci, ale najviac sa mi páči Andrejov prístup. Postupne robím malé kroky a stále napredujem. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Rastislav Kmeť Myjava, Turč. Teplice, www.rastokmet.sk

  


 

 

Po navrhnutí Andrejovej stratégie som predal za 2 dni až 9 kusov môjho produktu...

V minulosti som skúšal Amazon a chcel som sa dostať aj na eBay. V princípe som vedel ako funguje eBay a mojim prianím bolo dostať sa tam. Potreboval som sa však maximálne priblížiť k danej problematike a k tomu mi pomohol Andrej.

Celý kompakt návodu má skvelú postupnosť, dôslednosť, originalitu a sú v ňom obsiahnuté všetky potrebné informácie. Poradenstvo je tiež maximálne kvalitné, výstižné, až pútavé. Po navrhnutí Andrejovej stratégie som predal za 2 dni až 9 kusov môjho produktu. Vidieť a cítiť, že je vo svojom fachu s praxou.

Marcel Nitra

  


 

 

Podľa mňa je to dokonalý návod na predaj na eBay, ďakujem...

Skúšal som už všeličo. Na internete ľudia ponúkajú všelijaké "super" veci zarábajúce nekonečne veľa peňazí. A keď si to kúpite, zistíte, že to všetko boli len plané reči a niekto z vás vytiahol peniaze za úplnú blbosť. 

S vašim produktom a hlavne prístupom je to úplne ináč. Kúpil som presne to, čo som očakával a je to ešte omnoho lepšie. Podľa mňa je to dokonalý návod na predaj na eBay. Sú v ňom perfektné a podrobné návody, ako je možné čokoľvek predať na eBay.

Je to pre mňa nová skúsenosť a veľa som sa naučil. Mám e-book doma a keď niečo nebudem vedieť, môžem sa k tomu kedykoľvek vrátiť a prečítať si to.

Určite ste mi veľmi pomohli. Ďakujem

Jaro Buška Nová Baňa

 

Chcete aj vy dosiahnuť podobné výsledky, ako títo ľudia?

Kliknite na tlačidlo a pozrite si, ako vám viem pomôcť:


 

Potrebujete poradiť? Ozvite sa mi, rád vám pomôžem:

ako predavat na ebay, andrej madala, predavame na ebay, predaj na ebayAndrej Madala
expert na eBay

Pomáham a radím ľuďom, ako si môžu vybudovať reálne podnikanie na portáli eBay aj bez predchádzajúcich skúseností a s čo najnižšou počiatočnou investíciou.

Viac o Andrejovi

Videá o predaji na eBay:

Andrej Madala eBay, ako predavat na ebay

Sledujte ma na YouTube

Povedali o mne:

Návod som kúpil v pondelok a môj prvý predaj sa uskutočnil hneď na ďalší pondelok – čiže od prečítania po prvý predaj za 7 dní. :) Pre začiatočníka je tento e-book výborný štartovací krok.

Martin Bratislava

Celý kompakt návodu má skvelú postupnosť, dôslednosť, originalitu a sú v ňom obsiahnuté všetky potrebné informácie. Poradenstvo je tiež maximálne kvalitné, výstižné, až pútavé. Po navrhnutí Andrejovej stratégie som predal za 2 dni až 9 kusov môjho produktu. Vidieť a cítiť, že je vo svojom fachu s praxou.

Marcel Nitra

Nemala som žiadne pochybnosti, ale bola som pevne rozhodnutá, že si váš kurz EBAY ACADEMY kúpim. Je to jednoduché, presné, prehľadné a zrozumiteľné. Celý kurz a aj vaše rady. :) Naučila som sa veľmi veľa nového, posunula som sa viac do hĺbky a do detailov. V podstate každá jedna rada ma nejakým spôsobom posunula ďalej. Najviac si cením vašu ochotu poradiť prakticky kedykoľvek. :) Bez toho by to všetko mohla byť len teória.

Miriama Humenné

Začnite predávať a zarábať na eBay

Stiahnite si ZDARMA návod
5 krokov ako zarábať na eBay
a zistite, ako úspešne
predávať na tomto portáli.