Nechajte sa viesť za ruku a rozbehnite svoj biznis na eBay čo najskôr

 

co predavat na ebay

Chcete sa pustiť do predaja na eBay, ale bojíte sa, že to sami nezvládnete?

Začali ste už predávať, ale nejak ste sa zasekli a neviete ako ďalej?

Viem presne, aký to je pocit... Na začiatkoch predaja som nevedel absolútne nič...

Hovoril som si:

„To v pohode zvládnem, nie je to nič náročné...“

Dlhú dobu som sa však dosť trápil a moje predaje neboli žiadne alebo len úplne mizerné.

Žiaľ, nepoznal som nikoho, kto by mal už s týmto biznis modelom skúsenosti a poradil by mi, čo mám robiť inak. Ak som chcel dosiahnuť predaje, neostávalo mi nič iné, len sám pátrať, študovať, skúšať a učiť sa na vlastných chybách...

Dnes už viem, že celý princíp predaja nie je až taký náročný, ako si väčšina ľudí myslí a som pripravený pomôcť vám rozbehnúť si svoj biznis na celosvetovom portáli eBay.

Už žiadny pokus – omyl.


Milujem predaj na portáli eBay a rád vám pomôžem

Tomuto biznis modelu sa sám dodnes venujem. Mám s ním teda praktické skúsenosti a rád vám poradím, ukážem a nasmerujem vás, aby ste rozbehli svoje podnikanie na eBay čo najskôr bez zbytočných chýb, hľadania a skúšania.

Poradím vám s čímkoľvek, čo budete potrebovať. Dám vám celé moje know how, ako vyťažiť z vášho podnikania čo najviac.

ako predavat na ebay poradenstvo

Poviem vám svoj názor na všetko, čo vás bude zaujímať a poradím vám, ako by som to riešil ja. Nie je nič lepšie, ako sa nechať viesť človekom, ktorý je vo svojom obore doma.

Vy sa budete celý čas pýtať a ja vám budem odpovedať.

Väčšinou si so svojimi klientmi zavolám cez Facebook a vedieme konzultáciu. Ak sa chcete spojiť nejak inak, nie je problém, viem sa prispôsobiť.


Čo vám prinesie poradenstvo so mnou?

  • Ušetríte čas a peniaze

Presne vás nasmerujem tým správnym smerom. Zabudnite na to, že trafíte do slepej uličky.

 

  • Maximálna inšpirácia

Vďaka tomu, že vám poradím konkrétne veci, môžete sa perfektne inšpirovať a celkový predaj bude pre vás už omnoho jednoduchší.

 

  • Žiadny pokus–omyl

Nemusíte len tak na slepo triafať a dúfať, či robíte veci správne. Vďaka mojim skúsenostiam z praxe vám presne poradím, ako máte postupovať.

 

  • Poznám nástrahy

Viem presne, kde robia ľudia najčastejšie chyby. Buďte o krok vpred pred tými, ktorí sa rozhodli ísť do tohto biznisu na vlastnú päsť.

Ebay navštevuje denne niekoľko miliónov ľudí, ktorí môžu byť vašimi zákazníkmi. Stačí len vedieť, ako na to.


Mám na vás 2 otázky:

– Ak dostanete kvalitné rady a ak ich dáte do praxe a začnete naozaj predávať a zarábať, bude to stáť za to?

– Ak dostanete rôzne tipy a triky, vďaka ktorým nebudete musieť nič skúšať, hľadať, triafať na slepo a ušetríte vďaka tomu množstvo času a peňazí, bude to stáť za to?

Máte teda 2 možnosti:

1. Neurobiť nič – áno, takto nič neriskujete. Pretože kto nič nerobí, nič nepokazí. V tom prípade sa však nič vo vašom živote nezmení.

2. Začnete konať a pustíte sa do toho – vyskúšate, či vám to dáva zmysel a či je tento biznis pre vás.


Ak zistíte, že to nie je pre vás, nechcem vaše peniaze.


garancia spokojnosti

30-dňová garancia spokojnosti

Som jednoducho presvedčený, že moje služby budú pre vás jednoznačne „WAU!“

Som si tým až na toľko istý, že vám ponúkam až 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí.

Ak do 30 dní od zakúpenia zistíte, že tento biznis model nie je pre vás vhodný alebo sa vám jednoducho nebudú moje služby páčiť, napíšte mi a ja vám vrátim celú sumu peňazí.

Môžete tak úplne bez rizika vyskúšať, či je tento biznis model pre vás vhodný alebo nie.
 

Buď vaša spokojnosť alebo peniaze späť.
 

 
Získajte ešte dnes profesionálnu konzultáciu, vďaka ktorej začnete predávať a zarábať na eBay


Pripravte si zoznam otázok a vecí, ktorým nerozumiete, aby ste svoj čas vyhradený na konzultáciu využili čo najefektívnejšie a čo najlepšie pre vás.


ako predavat na ebay konzultacia
 

Ako získate konzultáciu:

Po dokončení objednávky vám príde e-mail na vami zadanú e-mailovú adresu, cez ktorý môžete kedykoľvek zahájiť konzultáciu.

Dohodneme sa na konkrétnom čase a naplánujeme náš rozhovor.

 

Cena: 60 EUR / hodina

Investovaná suma sa vám vráti mnohonásobne, takže absolútne nemáte čo stratiť. Môžete len získať.


Možno vás napadlo ešte pár otázok...

Aké sú približné počiatočné náklady?

ako predavat na ebay caste otazky

Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávam. :) Dobrá správa je, že určite sa nejedná o tisíce eur. Platíte iba za tovar, takže všetko záleží od toho, aký produkt si vyberiete a aké veľké množstvo nakúpite.

Áno, je síce pravda, že platíte aj poplatky eBay a PayPal, avšak tie platíte až po úspešnom predaji a teda to vám bude strhnuté zo zisku.

Moje prvé náklady na začatie predaja bola suma 80€. Nakúpil som 8 ks tovaru, ktorý som už však následne predával s pridanou maržou. Potom som nakúpil viac, zas som predal, opäť viac a takto to stále pokračovalo. Dôležité je, že ďalšie nákupy som už robil zo zisku. Investoval som zisk do nákupu ďalšej várky, čiže moje počiatočné náklady na začatie boli iba tých 80€.

Predpokladám, že vy nebudete nakupovať tovar za 30 eur/kus a nekúpite hneď 100 kusov. Preto si dovolím na základe svojich skúsenosti odhadnúť, že počiatočná investícia na začatie predaja je od 50€ do 300€.

 

Koľko času denne treba tomuto biznis modelu venovať?

ako predavat na ebay caste otazky

Zo začiatku je to určite niekoľko hodín denne. Veľká výhoda je však to, že nikto vás nikam nenáhli a ak budete tomu venovať napr. len jednu hodinu denne, za pár týždňov to určite zvládnete. Stále lepšia hodina denne ako nič. :)

Ak získate už pravidelné predaje, tento čas sa výrazne skráti. Mne osobne trvá približne 10 minút, kým vybavím jednu objednávku. Za 10 minút teda napíšem e-mail svojmu zákazníkovi, zabalím produkt, vyplním adresu doručenia v elektronickom podacom hárku a následne tento hárok vytlačím a nalepím na balík. Na poštu ich idem poslať všetky naraz podľa toho, koľko som mal objednávok.

Ak by ste mali denne vybaviť napríklad 5 objednávok, trvalo by vám to približne jednu hodinu a ak máte z každej objednávky čistý zisk 10€, máte za hodinu zarobených 50€. Zárobok je podľa môjho názoru veľmi slušný a zvyšok dňa máte čas venovať sa iným aktivitám, inému biznisu, rodine alebo záľubám.

 

Za akú dlhú dobu už budem môcť predávať?

ako predavat na ebay caste otazky

Ak by ste sa toho pustili ešte dnes, je veľmi pravdepodobné, že približne do niekoľkých týždňov by ste už mohli mať prvé predaje. Opäť však veľa záleží na tom, ako rýchlo nájdete vhodný produkt. Niekto ho nájde za pár dní, iným to trvá aj niekoľko týždňov.

Takže odhadovaný čas, kedy už budete mať produkt na eBay a začnete získavať prvé predaje, je približne 2 – 4 týždne.

 

Ako dlho bude trvať, dokedy získam pravidelné predaje?

ako predavat na ebay caste otazky

Opäť to záleží od viacerých faktorov. Ak budete predávať produkt s minimálnou maržou a teda budete cenou konkurovať ostatným predajcom, pravidelné predaje sa dostavia rýchlo. Otázne je, či sa vám to oplatí a či budete mať dostatočne veľký zisk.

Ak si zase naopak pridáte dostatočnú maržu a budete na tom už cenovo približne rovnako ako konkurencia, predaje pôjdu pomalšie. Taktiež to záleží od toho, aký je dopyt po vašom produkte, aká je konkurencia atď. Nedá sa skrátka presne odpovedať na túto otázku.

Z vlastnej skúsenosti môžem len odhadnúť túto dobu a podľa môjho názoru sa dajú približne už za 3 mesiace získať pravidelné predaje.

 

Dá sa zarábať na eBay aj zo Slovenska?

ako predavat na ebay caste otazky

Jasné, že dá... :) Veľa ľudí má však v hlave mýtus, že sa to určite nedá, pretože nie je možné konkurovať cenou.

Len si skúste pozrieť na eBay nejaké produkty a veľmi rýchlo zistíte, že sa predávajú aj omnoho drahšie ako na Slovensku (samozrejme, nepozerajte tie najlacnejšie čínske produkty). A ľudia si to aj napriek vysokej cene kupujú. To je jasný dôkaz toho, že ľudia nenakupujú len podľa ceny.

Netvrdím, že niektoré veci nie sú na eBay skutočne lacné, avšak všimnite si, že tieto lacné veci predávajú väčšinou len Číňania. Kvalitné značkové veci sa predávajú aj za vyššie ceny, ako sú u nás (pri prezeraní cien si vždy pozrite aj cenu poštovného, pretože predajcovia využívajú túto cenu a pridávajú si maržu aj tu).

A ďalší dôvod, prečo sa dá zo Slovenska predávať, je aj skutočnosť, že už nie je problém doručiť tovar kamkoľvek na svete za priaznivú cenu.

Takže áno, dá sa predávať aj zo Slovenska. Treba len vedieť, ako na to.

 

Môžem predávať napríklad aj 100 produktov naraz?

ako predavat na ebay caste otazky

Samozrejme, môžete. Nikto vám nebráni v tom, koľko produktov budete predávať. Všetko záleží od vašich schopností a cieľov. Na eBay sú predajcovia, ktorí majú dokonca až desiatky tisíce inzerátov. Pravdou však je, že 90% týchto inzerátov majú zbytočne, pretože to ľudia nekupujú alebo to kúpia len raz za čas.

Preto je dôležité, aby každý váš produkt spĺňal základné pravidlá a kritériá, podľa ktorých sa riadime pri výbere produktu. Je lepšie mať 5 produktov, z ktorých sa všetky predávajú pravidelne, ako mať 200 produktov, z ktorých sa predá kus raz za týždeň.

 

Napadla vás ešte nejaká otázka?

Neváhajte ani sekundu a zavolajte mi na tel. č. +421 949 460 353 a odpoviem vám na čokoľvek, čo vás zaujíma.

  

ako predavat na ebay caste otazky

PS:

Držím svoje slovo...

Mojim cieľom je pomôcť vám vybudovať si príjem vďaka eBay. Veci, ktoré učím, sú overené praxou a skutočne fungujú.

Nejdem vám sľubovať, že z vás spravím z večera do rána milionárov. Jediné, čo vám môžem sľúbiť, je to, že budete s mojimi službami spokojní.

Preto vám GARANTUJEM, že ak si v priebehu 30 dní poviete, že to nie je pre vás alebo jednoducho nebudete spokojní s kvalitou mojich služieb, tak vám peniaze okamžite vrátim.

Budem mať na vás len jednu jedinú otázku:
Na ktoré číslo účtu vám mám poslať peniaze späť.

Tak čo, je to fér?

- Andrej

ako predavat na ebay, andrej madala, predavame na ebay, predaj na ebayAndrej Madala
expert na eBay

Pomáham a radím ľuďom, ako si môžu vybudovať reálne podnikanie na portáli eBay aj bez predchádzajúcich skúseností a s čo najnižšou počiatočnou investíciou.

Viac o Andrejovi

Videá o predaji na eBay:

Andrej Madala eBay, ako predavat na ebay

Sledujte ma na YouTube

Povedali o mne:

Návod som kúpil v pondelok a môj prvý predaj sa uskutočnil hneď na ďalší pondelok – čiže od prečítania po prvý predaj za 7 dní. :) Pre začiatočníka je tento e-book výborný štartovací krok.

Martin Bratislava

Celý kompakt návodu má skvelú postupnosť, dôslednosť, originalitu a sú v ňom obsiahnuté všetky potrebné informácie. Poradenstvo je tiež maximálne kvalitné, výstižné, až pútavé. Po navrhnutí Andrejovej stratégie som predal za 2 dni až 9 kusov môjho produktu. Vidieť a cítiť, že je vo svojom fachu s praxou.

Marcel Nitra

Nemala som žiadne pochybnosti, ale bola som pevne rozhodnutá, že si váš kurz EBAY ACADEMY kúpim. Je to jednoduché, presné, prehľadné a zrozumiteľné. Celý kurz a aj vaše rady. :) Naučila som sa veľmi veľa nového, posunula som sa viac do hĺbky a do detailov. V podstate každá jedna rada ma nejakým spôsobom posunula ďalej. Najviac si cením vašu ochotu poradiť prakticky kedykoľvek. :) Bez toho by to všetko mohla byť len teória.

Miriama Humenné

Začnite predávať a zarábať na eBay

Stiahnite si ZDARMA návod
5 krokov ako zarábať na eBay
a zistite, ako úspešne
predávať na tomto portáli.