Začnite už dnes slobodne podnikať na eBay

Prvý dlhodobý klub o predaji na eBay a online podnikaní pre úplných začiatočníkov aj pokročilých.

co predavat na ebay


Aj ja som nejako začínal...

Pred pár rokmi som sa nachádzal v podobnej situácii ako mnohí z vás. Chodil som do práce a často som tiež pracoval nadčasy až do večera alebo víkendy.

Bol som síce rád, že mám pravidelný príjem, ale spokojný som rozhodne nebol...
 


Vždy som vedel, že je vo mne viac, že nechcem byť celý život len zamestnanec a že jediné moje voľno bude tvrdo odmakaná dovolenka.

Veď odpovedzte si sami:

 Má zmysel žiť život, kde nie je čas ani priestor na slobodu?

 Má zmysel žiť od výplaty k výplate?

 Má zmysel žiť život, v ktorom nesplníte sebe a svojej rodine sny?

Skúšal som aj rôzne pracovné ponuky v zahraničí...
 


A výsledok? Celé dni v sade medzi jablkami, o ktorých sa mi už aj snívalo.

Potom som sa rozhodol navždy povedať STOP odmakaným nadčasom, víkendom strávených v práci, žobraniu o zvýšenie platu a nekonečnému čakaniu na výplatu


stop


Život je len jeden, tak prečo to neskúsiť?

Skúšal som všeličo možné, ani sám si už nepamätám, čo všetko...

Kúpil som si niekoľko návodov, ktoré sľubovali zarábanie peňazí, vytvorenie pasívneho príjmu atď., avšak po ich zakúpení som zistil, že to je totálna blbosť.
 

Jedno si ale pamätám veľmi dobre:

Napadlo ma aj predávať na eBay. Bol som si istý, že som našiel niečo, čo ma bude baviť, dobre si zarobím a budem mať aj viac času, než keby som sedel v nejakom kamennom obchode.


Ebay mi zmenil život

Po všetkom tom hľadaní príležitostí, skúšaní, učení a nadávaní mi to konečne začalo dávať zmysel...

Dodnes si pamätám na jedno ráno, keď som sa zobudil, prihlásil som sa do svojho eBay účtu a zistil som, že som predal nie len jeden, ani nie dva, ale dokonca až 4 kusy môjho produktu za jednu jedinú noc!

Z každého kusu som mal čistý zisk približne 10 eur, čiže počas spánku som zarobil 40 eur.

Keďže som bol vtedy ešte iba v začiatkoch tohto podnikania, neuveriteľne ma tieto prvé predaje naštartovali a tomuto podnikaniu som sa teda začal venovať.

Dnes pracujem z domu, mám slobodu a dostatok voľného času na záľuby, rodinu, priateľku, priateľov... Neľutujem, že som sa rozhodol skúsiť niečo nové. Práve naopak, som vďačný, že som do toho išiel.


Prečo som sa pustil zrovna do predaja na eBay?

Dôvodov je niekoľko:

 • Nízka počiatočná investícia

Nemal som tisíce, ani desať tisíce eur na investovanie. Hľadal som niečo, s čím sa dá začať okamžite a bez vysokej investície.
 

 • Minimálne riziko neúspechu

Vedel som, že ak to náhodou nevyjde, nič hrozné sa nestane. Prepásol by som iba malú sumu peňazí a mohol by som skúsiť niečo ďalšie.
 

 • Dlhodobá perspektíva

Svet čoraz viac žije internetom a čoraz viac ľudí tu aj nakupuje a to je obrovská výhoda.
 

 • Dostupnosť

Aj keď som nebol žiadny profi podnikateľ s 20 ročnou praxou, vôbec to nevadilo. Začať som mohol ihneď.
 

 • Časová flexibilita

Už na začiatku mi bolo jasné, že to nie je žiadny časovo náročný biznis a to považujem dodnes za tú najväčšiu výhodu.
 

 • Možnosť pracovať z domu

Taktiež som vedel, že nepotrebujem žiadne priestory, ale kľudne môžem pracovať v pyžame a papučkách. V teple domova. :)
 

 • Produkty dennej spotreby budú vždy potrebné

Ľudia nakupujú niektoré veci pravidelne a teda jediná moja úloha bolo nájsť produkt, ktorý potrebujú a ponúknuť im ho.

 

Dnes učím ďalších ľudí predávať na eBay


V tomto biznise vidím veľký potenciál a preto som sa rozhodol, že pomôžem aj vám a budem vás viesť za ruku krok za krokom, aby ste si aj vy vybudovali pravidelný príjem vďaka eBay a začali si plniť svoje ciele a sny.


Biznis klub FREEDOM

Vytvoril som online-klub, v ktorom sa naučíte komplet všetko, čo k predaju na eBay potrebujete.

Tento klub nie je žiadny chladný jednorazový kurz, ktorým si 1x prejdete a potom zapadne prachom. Do tohto klubu je pravidelne pridávaný zbrusu nový obsah, ktorý vystrelí vaše podnikanie ku hviezdam.

Je úplne jedno, či ste mamička na materskej dovolenke, študent, robotník, podnikateľ alebo ktokoľvek iný. Tento klub vás posunie vpred raketovou rýchlosťou.

Ebay má obrovskú výhodu – denne ho navštívi niekoľko miliónov ľudí, ktorí idú nakupovať. Ak im ponúknete to, čo chcú, budú si váš produkt kupovať.


Čo získate vstupom do Biznis klubu FREEDOM?

1) Okamžitý prístup ku všetkým tréningom (v hodnote 435 eur)

V klube na vás už teraz čaká viac než 90 rôznych video-lekcií o tom, ako predávať na eBay. Navyše pravidelne sú pridávané ďalšie tréningy, ktoré vám ušetria obrovské množstvo času a peňazí.


 

  

2) Desiatky rôznych nástrojov, ktoré vám uľahčia predaj

V členskej sekcii klubu nájdete rôzne nástroje, skratky, šablóny a podobne, ktoré ja sám dodnes využívam k maximalizovaniu predajov a ziskov.


 

3) Rozhovory s expertmi v oblasti predaja a marketingu

Postupne budem do klubu pridávať inšpiratívne rozhovory s úspešnými ľuďmi, podľa ktorých sa môžete perfektne inšpirovať a ladiť svoj biznis do dokonalosti.


 

4) Odmeny za aktivitu členov v klube

Aby ste nestratili motiváciu, je súčasťou klubu aj systém odmeňovania za aktivitu. Pravidelne 1x mesačne vyhodnocujem členov, ktorí sa najviac snažili dať klubu nejaký prínos. Takýto aktívni členovia získajú rôzne odmeny.


 

5) Dlhodobá osobná podpora a spolupráca

Silná podpora, motivácia a povzbudenie od iných ľudí sú tie najsilnejšie spôsoby, ako dosahovať výnimočné výsledky. Preto sa môžete v klube čokoľvek opýtať, zdieľať svoje názory, vypýtať si úprimnú spätnú väzbu, či poradiť iným členom.


 

6) Pravidelný zbrusu nový obsah na aktuálne témy

Vďaka každodennej komunikácii v klube mám skvelý prehľad o tom, aké prekážky členovia klubu aktuálne riešia. Na tieto podnety pre vás vytváram nové tréningy, aby mohlo vaše podnikanie stále rásť.


 

7) Skvelá komunita ľudí, ktorí majú podobné zmýšľanie

Biznis klub FREEDOM nie je žiadny chladný online-kurz. Je to živá komunita ľudí, ktorí majú podobné ciele. Zabudnite na kurzy, kde na váš príspevok nikto neodpovie. V tomto klube vždy dostanete odpoveď na svoju otázku či už odomňa alebo od iných členov klubu.


 

8) Pravidelné webináre, kde odpoviem na vaše otázky

Pravidelne poriadam živé vysielania, na ktorých vám odpoviem na všetky vaše otázky a dám vám spätnú väzbu. Tieto webináre sú určené iba členom klubu a záznamy budete mať navždy k dispozícii v klube.


 

9) Silná motivácia na sebe neustále pracovať

Super výsledky iných členov klubu nenechajú chladným nikoho. V klube vládne názor "keď to dokázal on, tak to dokážem aj ja", vďaka ktorému budete mať obrovskú chuť na sebe neustále pracovať a posúvať sa vpred.

 


 

10) Všetko na jednom mieste pod jednou strechou

Do budúcna mám v pláne pridávať tréningy aj z iných oblastí online marketingu, nie len o eBay. Na internete je dnes množstvo príležitostí, ako sa dá podnikať a preto budem v klube zdieľať aj iné moje skúsenosti v online podnikaní.


 

Čo vám teda prinesie tento klub?
 
 • Luxusnejší život a voľný čas

Predaj na eBay je časovo nenáročný biznis, ktorý môžete zatiaľ robiť aj popri práci. Len vytvoríte inzerát a ľudia si budú vaše produkty kupovať, zatiaľ čo vy budete niekde na rodinnej grilovačke, v kine, vo fitnescentre alebo niekde na výlete.
 

 • Získate viac času na rodinu

Ráno vybavíte objednávky a máte celý deň čas venovať sa napríklad svojej rodine. Deti a aj manžel / manželka sa veľmi potešia, ak ich zoberiete na výlet.
 

 • Budete sami sebe pánom

Nech už žiadny šéf na vás necerí zuby a neženie vás k vyššiemu výkonu. Vy sami si určujete pracovnú dobu, koľko budete denne pracovať.
 

 • Ušetríte čas a peniaze

Ukážem vám, ako si máte vybrať produkt, ktorý vám bude zarábať. Určite nechcete mať doma plnú obývačku produktov, ktoré nepredáte a budete nútený ich rozpredať pod cenu.
 

 • Zabudnite na učenie

Nemusíte nikde hľadať správne postupy a stratégie ako zarábať z domu. Všetko podstatné nájdete v tomto klube a ak budete potrebovať pomôcť, som vám k dispozícii.
 

 • Zbavím vás obáv a stresu

Nemusíte mať žiadne obavy, či robíte veci správne a či budú fungovať. Všetky tréningy sú z praktickej skúsenosti a som presvedčený, že ak dodržíte jednotlivé kroky a stratégie, úspech máte zaručený.
 

 • Pomôžem vám pri začatí

Bojíte sa, že to sami nezvládnete? V klube som vám ja a aj iní členovia k dispozícii a odpovieme vám na všetko, čo vás bude trápiť. Spoločnými silami to dokážeme a rozbehneme vaše online podnikanie.
 

 • Každý krok vám ukážem detailne

Pre čo najlepšie pochopenie všetko ukazujem v tréningoch aj prakticky – ako príklad si vyberiem konkrétny produkt, nájdem naňho dodávateľa, vytvorím profesionálny inzerát atď. Len okopírujete môj postup s vašim produktom a očakávajte objednávky. :)
 

 • Všetko máte pod jednou strechou

Tento klub bude pre vás znamenať obrovský skok. Nepotrebujete sa nič učiť, nič hľadať na internete, ani študovať od rána do večera. Ako člen klubu budete poznať všetky potrebné stratégie a postupy overené skúsenosťami, ktoré už len aplikujete do svojej praxe a vytvoríte si tak svoj online biznis.Aký je rozdiel medzi týmto biznis klubom a bežným online-kurzom?

Biznis klub FREEDOM je miesto, ktoré vás bude dlhodobo podporovať na vašej ceste podnikania. Získate všetko pod jednou strechou, čo vám umožní systematicky krok po kroku pracovať na svojom podnikaní a stále sa zlepšovať.

V Biznis klube FREEDOM na vás čaká:

 • Okamžitý prístup k viac ako 90 videám o predaji na eBay (v hodnote viac ako 435 eur)
 • Rôzne e-booky, šablóny a pracovné zošity na stiahnutie
 • Pravidelný nový obsah, videá a návody, aby vaše podnikanie stále rástlo
 • Uzavretá diskusia, kde sa môžete kedykoľvek niečo opýtať
 • Zoznam desiatok nástrojov a vychytávok, ktoré používam v maximalizovaní predajov
 • Dlhodobá osobná podpora a pomoc v prípade problémov
 • Pravidelná 30-dňová výzva a súťaže o predplatné klubu zdarma
 • Váš "diár úspechu", kde sa môžete kedykoľvek pochváliť s vašimi výsledkami
 • Rozhovory s expertmi v rôznych oblastiach, podľa ktorých sa môžete perfektne inšpirovať
 • Silná motivácia na sebe neustále pracovať a zlepšovať sa
 • Každý mesiac pravidelné webináre pre členov klubu, kde odpovedám na vaše otázky
 • A mnoho, mnoho viac...


Vstupom do Biznis klubu FREEDOM máte okamžitý prístup ku všetkým kurzom, e-bookom, videám atď...

Najdôležitejšie tréningy, ktoré na vás už teraz čakajú v klube:


EBAY ACADEMY

Kompletný kurz, v ktorom sa naučíte ako si založiť účet na eBay a na PayPal, ako zvýšiť predajné limity, ako vybrať vhodný produkt, ako nájsť dodávateľa, ako správne pridať inzerát na eBay, ako vybaviť objednávky, ako získavať pozitívne hodnotenia atď...

Bežná cena: 147 EUR

 

EBAY STRATEGY

Kompletný kurz, v ktorom sa naučíte strategické veci, ako získať pozornosť zákazníka, ako vybudovať u zákazníka dôveru, ako zakomponovať psychológiu predaja do vašich inzerátov, ako získať svojich prvých 100 pozitívnych hodnotení, ako doslova znásobiť svoje predaje atď...

Bežná cena: 127 EUR


 

E-book Ako predávať na eBay

Niekto má rád čítanie a preto si môžete v klube stiahnuť tento e-book, ktorý vám ukáže, ako začať predávať na eBay aj bez predchádzajúcich skúseností a s čo najnižšou počiatočnou investíciou.

Bežná cena: 77 EUR

 

 

E-book Čo predávať na eBay

V tomto e-booku nájdete až 50 konkrétnych produktov, ktoré sa na eBay dobre predávajú a ľudia ich pravidelne vyhľadávajú.

Bežná cena: 24 EUR

 

 

 

Osobná podpora a poradenstvo

V klube som vám denno-denne k dispozícii a v prípade otázok, problémov alebo nejasností vám kedykoľvek poradím a nasmerujem vás. Bežní klienti mi platia 60€ za hodinu osobnej konzultácie. Vy získate v tomto klube moju osobnú podporu úplne zdarma.

Bežná cena: 60 EUR
(Nevyčísliteľná hodnota)
 

Desiatky ďalších tréningov, postupov, rozhovorov atď...

Do klubu je pravidelne pridávaný zbrusu nový obsah na rôzne témy ohľadom podnikania. Čakajú na vás tréningy na aktuálne témy, rozhovory, webináre a príklady z praxe, vďaka čomu môžete na sebe dlhodobo pracovať a neustále sa zlepšovať.

Bežná cena: ??? EUR
(Nevyčísliteľná hodnota)

 

 

Celková hodnota klubu je viac ako 435 eur. Táto cena však pre vás teraz neplatí.

Navyše pravidelne je do tohto klubu pridávaný úplne nový obsah, ktorý celkovú hodnotu neustále navyšuje.

Tento klub nie je len obyčajný jednorazový "online-kurz". Je to unikátny systém pravidelného vzdelávania, napredovania a motivácie, v ktorom dávam všetkým členom dlhodobú starostlivosť.

 


 

Zopár názorov ľudí, ktorí už využili moje služby:


Po navrhnutí Andrejovej stratégie som predal za 2 dni až 9 kusov môjho produktu...

V minulosti som skúšal Amazon a chcel som sa dostať aj na eBay. V princípe som vedel ako funguje eBay a mojim prianím bolo dostať sa tam. Potreboval som sa však maximálne priblížiť k danej problematike a k tomu mi pomohol Andrej.

Celý kompakt návodu má skvelú postupnosť, dôslednosť, originalitu a sú v ňom obsiahnuté všetky potrebné informácie. Poradenstvo je tiež maximálne kvalitné, výstižné, až pútavé. Po navrhnutí Andrejovej stratégie som predal za 2 dni až 9 kusov môjho produktu. Vidieť a cítiť, že je vo svojom fachu s praxou.

Marcel Nitra

  


 

 

Neskutočne dobre spracovaný materiál, zrozumiteľný aj pre úplných začiatočníkov...

andrej madala skusenosti ebay

  


 

 

Návod som kúpil v pondelok a môj prvý predaj sa uskutočnil už za 7 dní...

Mojou hlavnou prekážkou pred kúpou návodu bola vysoká cena. Investíciu však neľutujem. Všetky informácie sú na jednom mieste pekne pokope a niektoré veci sa mi viac objasnili, pretože sú rozpísané konkrétnejšie.

E-book som kúpil v pondelok a môj prvý predaj sa uskutočnil hneď na ďalší pondelok – čiže od prečítania po prvý predaj za 7 dní. :) Pre začiatočníka je tento e-book výborný štartovací krok.

Martin Bratislava

  


 

 

Pomohli ste mi a veľmi, máte to už tak dotiahnuté, že je to na dosť vysokej úrovni...

andrej madala skusenosti ebay

  


 

 

Iné kurzy o Ebay sa nedajú porovnať s kurzami od pána Madalu...

Veril som tomu, že kurz EBAY ACADEMY bude kvalitný a tak sa aj stalo. Skúšal som aj iné kurzy o Ebay, avšak nedajú sa porovnať s kurzami od pána Madalu.

Kurz sa mi veľmi páči, je tam všetko do úplných detailov vysvetlené. Najviac sa mi páči ochota pomôcť rozbehnúť tento biznis model zo strany pána Madalu. Som spokojný so všetkým.

Juraj Bratislava

  


 

 

Ste iný frajer s používaním eBay, ďakujem za cenné rady a postupy, funguje to...

andrej madala ebay skusenosti

  


 

 

Za posledných 60 dní som spravil na eBay obrat viac ako 3126 eur...

  


 

 

Vytvoril som sedem inzerátov podľa návodu a všetky sa zobrazujú na prvej strane vo vyhľadávaní...

ebay andrej madala skusenosti

  


 

 

Všetko funguje skvele, po uverejnení inzerátu sa môj prvý predaj uskutočnil za pár dní...

Moje obavy boli minimálne a akosi som cítila, že je to správna voľba. Kurz EBAY ACADEMY, ktorý som si kúpila, je presný a hlavne prehľadný. Keď sa jednotlivé body dodržia, tak všetko funguje skvele.

Som rada, že som si ho kúpila, nakoľko po uverejnení inzerátu sa môj prvý predaj uskutočnil za pár dní. A akonáhle si neviem s niečím poradiť, mám sa na koho obrátiť, čo je veľká výhoda pri budovaní obchodu. Ďakujem veľmi pekne.

Vladimíra Hronské Kosihy

  


 

 

Zatiaľ čo som spal, tak mi prišli 3 objednávky a ďalšie objednávky prišli potom počas dňa...

ebay andrej madala skusenosti

Vstúpte do Biznis klubu FREEDOM ešte dnes:


Nezostávajte stáť pred bránami.

Staňte sa ešte dnes členom tohto online-klubu.
 


Ako získate členstvo v klube:

Kliknite na tlačidlo nižšie, na ďalšej stránke si vyberte variantu členstva a vyplňte objednávku. Ihneď po dokončení objednávky vám e-mailom prídu prístupové údaje do klubu na vami zadanú e-mailovú adresu. Môžete sa okamžite prihlásiť a začať tento klub využívať.

 


Bežná cena: 46 €/mesiac

 Cena teraz: 23 €/mesiac 

(Ak vstúpite počas zľavy, tak vám ju podržím pri každej budúcej platbe a nikdy sa nebude navyšovať).

 

 

Nemáte žiadne záväzky:

Vstupom do tohto klubu vám NEVZNIKÁ ŽIADNY ZÁVÄZOK a kedykoľvek môžete svoje členstvo bezplatne zrušiť. V klube budete iba tak dlho, ako to sami uznáte za vhodné.

 

 

Kliknite na tlačidlo a vstúpte do klubu
 

 ebay

 


 

Prečo sa naozaj oplatí vstúpiť do tohto klubu?

Ako člen Biznis klubu FREEDOM získate omnoho viac hodnoty za omnoho menej peňazí, ak to porovnáme s klasickým online-kurzom.

Veď pozrite sa sami:

Z toho vyplýva:

 • Ak by ste boli v tomto klube napríklad jeden celý rok, tak spolu by bola vaša investícia asi toľko, koľko je bežná cena priemerného jednorazového online-kurzu na SR alebo v ČR.

 • Do Biznis klubu FREEDOM sa však medzi tým za jeden rok pridá také obrovské množstvo nových vecí, že vaše podnikanie už bude na úplne inej úrovni.

 • Vstupom do tohto klubu vám nevzniká žiadna viazanosť, takže ak by sa stalo, že vám klub už neprináša dostatočnú hodnotu, tak môžete svoje členstvo kedykoľvek bezplatne zrušiť.

A to sa jednoznačne oplatí, čo poviete?

 

Ak sa vám to páči, tak kliknite na tlačidlo a vstúpte do klubu hneď teraz
 

 ebay

 


 

Pozrite, čo prežívajú napríklad títo ľudia:


Vytvoril som sedem inzerátov podľa návodu a všetky sa zobrazujú na prvej strane vo vyhľadávaní...

ebay andrej madala skusenosti

  


 

 

Momentálne išlo 5 balíkov do zahraničia cez eBay, fajne to ide...

ako predavat na ebay andrej madala skusenosti

  


 

 

Zatiaľ čo som spal, tak mi prišli 3 objednávky a ďalšie objednávky prišli potom počas dňa...

ebay andrej madala skusenosti

 

Chcete aj vy dosiahnuť podobné výsledky ako títo ľudia?
Tak kliknite na tlačidlo a vstúpte do Biznis klubu FREEDOM
 

 ebay

 


 

Najčastejšie otázky:

OTÁZKA 1:     Ako členstvo v klube prebieha?

ako predavat na ebay caste otazky

Biznis klub FREEDOM je online-klub, takže vám stačí iba počítač a pripojenie na internet. Po dokončení objednávky vám ihneď prídu prístupové údaje na váš e-mail a môžete sa okamžite prihlásiť do členskej sekcie klubu. Budete mať prístup ku všetkému, čo sa v klube nachádza, k osobnej podpore, k celému budúcemu obsahu, ktorý sa do klubu pridá atď... Členstvo v klube budete mať dovtedy, kým sami nepožiadate o jeho zrušenie.

  

OTÁZKA 2:     Mám celý obsah k dispozícii ihneď?

ako predavat na ebay caste otazky

Áno, ihneď po aktivovaní členstva máte k dispozícii všetok obsah, ktorý je momentálne v klube. Už teraz na vás čakajú rôzne kurzy, e-booky a videá v celkovej hodnote viac ako 435 eur. Ďalší nový obsah je do klubu pridávaný postupne v pravidelných intervaloch.

  

OTÁZKA 3:     Môžem sa k jednotlivým tréningom vracať?

ako predavat na ebay caste otazky

Áno, samozrejme. Každý tréning, kurz, video-návod, e-book, webinár, rozhovor a podobne je v klube k dispozícii nastálo. Pokiaľ budete stále členom klubu, tak sa môžete k tomu kedykoľvek vracať a pozrieť si ich znova.

  

OTÁZKA 4:     Budem to všetko stíhať?

ako predavat na ebay caste otazky

Tento klub síce obsahuje obrovské množstvo rôznych tréningov a návodov, ale to neznamená, že ich musíte všetky vidieť za pár dní. Každý člen si môže sám vybrať, čo aktuálne najviac potrebuje a podľa toho si pozrieť konkrétny tréning.

  

OTÁZKA 5:     Aké dlhé sú jednotlivé tréningy?

ako predavat na ebay caste otazky

Je to veľmi individuálne. Niektoré videá majú 10 - 20 minút, iné aj 1 - 2 hodiny. Všetko záleží od toho, aká konkrétna téma sa v danom tréningu rieši a ako veľmi je potrebné ju vysvetliť do hĺbky.

  

OTÁZKA 6:     Ako často je do klubu pridávaný nový obsah?

ako predavat na ebay caste otazky

Veľmi to záleží od toho, čo konkrétne sa chystám do klubu pridať. Na detailnom kurze mám omnoho viac práce ako na jednom video-návode, takže sa to líši. Avšak minimálne 1x týždenne je do klubu pridané niečo nové a po pridaní to máte, samozrejme, okamžite k dispozícii.

  

OTÁZKA 7:     Čo ak to nie je pre mňa? Ako môžem zrušiť členstvo?

ako predavat na ebay caste otazky

Plne to rešpektujem a preto vám nedávam žiadne záväzky. Členstvo môžete kedykoľvek zrušiť cez kontaktný formulár priamo v členskej sekcii klubu alebo e-mailom na info@predavamenaebay.sk. Členstvo bude zrušené ihneď po uplynutí doby, ktorú ste si predplatili pri objednávke. Zrušením členstva sa zruší aj platba za členstvo a už vám nebude naďalej nič účtované.

  

OTÁZKA 8:     Čo ak budem mať nejaké otázky?

ako predavat na ebay caste otazky

Súčasťou klubu je aj dlhodobá osobná podpora, takže mi stačí napísať a dostanete odpoveď na všetky svoje otázky. Taktiež je v klube aj sekcia "Diár úspechu", kde sa môžete zapojiť do diskusie aj s ostatnými členmi klubu.

  

OTÁZKA 9:     Využijem tento klub, ak už podnikám dlhšiu dobu?

ako predavat na ebay caste otazky

Tento klub je vhodný pre začiatočníkov a aj pre pokročilých. Nájdete tu aj veľmi silné pokročilé stratégie, ktoré viete okamžite zakomponovať do svojho už rozbehnutého biznisu a teda návratnosť bude veľmi rýchla.

  

OTÁZKA 10:   Je platba bezpečná?

ako predavat na ebay caste otazky

Áno, platba prebieha cez vysoko zabezpečenú platobnú bránu GoPay. K vašim citlivým údajom nemá nikto prístup.

  

OTÁZKA 11:   Ako funguje opakovaná platba?

ako predavat na ebay caste otazky

Pri zaplatení klubu autorizujete svoju kartu na opakované platby a členský poplatok klubu sa bude strhávať automaticky vždy v tom intervale, aký si zvolíte v objednávke (napríklad každých 90 dní). Avšak všetko máte pod svojou kontrolou – vždy 7 dní pred tým, ako sa automatická platba strhne z vašej karty, vám pošlem e-mail, aby ste o tom vedeli alebo poprípade aby ste mohli svoje členstvo v klube zrušiť. Vždy máte všetko pod svojou kontrolou. Zrušením členstva sa zrušia aj automatické platby.

  

OTÁZKA 12:   Čo ak nastane technický problém pri objednávke?

ako predavat na ebay caste otazky

V prípade akýchkoľvek problémov, otázok alebo nejasností mi hneď teraz napíšte e-mail na info@predavamenaebay.sk alebo mi ihneď zavolajte na 0949 460 353. Spoločne to všetko vyriešime. :)

  

OTÁZKA 13:   Aké sú varianty členstva v klube?

ako predavat na ebay caste otazky

Momentálne sú k dispozícii 2 varianty členstva:

30-dňové členstvo - akciová cena je teraz 29 €/mesiac.
90-dňové členstvo - akciová cena je teraz 23 €/mesiac (čiže 69 € každých 90 dní).

Pri obidvoch variantách sa členstvo predlžuje automaticky. Vždy 7 dní pred strhnutím platby vám pošlem e-mail, aby ste to mali všetko pod kontrolou.

  

OTÁZKA 14:   Páči sa mi to, ako si môžem objednať členstvo?

ako predavat na ebay caste otazky

Veľmi jednoducho. Prejdite na túto objednávkovú stránku, vyberte si variantu členstva a vyplňte objednávku a už ste v klube. Ďakujem za dôveru a teším sa na spoluprácu! :)

  

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Kontaktujte ma:

ako predavat na ebay caste otazky

Neváhajte ani sekundu a opýtajte sa ma čokoľvek, čo vám nie je jasné. Veľmi rád vám odpoviem na všetky vaše otázky.

Andrej Madala
telefón: +421 949 460 353
e-mail:  info@predavamenaebay.sk


 

Vstúpte do Biznis klubu FREEDOM ešte dnes:


Nezostávajte stáť pred bránami.

Staňte sa ešte dnes členom tohto online-klubu.
 


Ako získate členstvo v klube:

Kliknite na tlačidlo nižšie, na ďalšej stránke si vyberte variantu členstva a vyplňte objednávku. Ihneď po dokončení objednávky vám e-mailom prídu prístupové údaje do klubu na vami zadanú e-mailovú adresu. Môžete sa okamžite prihlásiť a začať tento klub využívať.

 


Bežná cena: 46 €/mesiac

 Cena teraz: 23 €/mesiac 

(Ak vstúpite počas zľavy, tak vám ju podržím pri každej budúcej platbe a nikdy sa nebude navyšovať).

 

 

Nemáte žiadne záväzky:

Vstupom do tohto klubu vám NEVZNIKÁ ŽIADNY ZÁVÄZOK a kedykoľvek môžete svoje členstvo bezplatne zrušiť. V klube budete iba tak dlho, ako to sami uznáte za vhodné.

 

 

Kliknite na tlačidlo a vstúpte do klubu
 

 ebay

  

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.