Vytvorte si slobodné podnikanie na eBay a zarábajte v teple domova
 

ebay predaj navod


Už vás nebaví dívať sa do svojej peňaženky, pretože zíva prázdnotou?

Chcete konečne zlepšiť svoju finančnú situáciu, ale bojíte sa neúspechu alebo nemáte dostatok peňazí na investovanie?

Potom čítajte ďalej...


Aj ja som nejako začínal...

Pred pár rokmi som sa nachádzal v podobnej situácii ako mnohí z vás. Chodil som do práce a často som tiež pracoval nadčasy až do večera alebo víkendy. Bol som síce rád, že mám pravidelný príjem, ale spokojný som rozhodne nebol.

Vždy som vedel, že je vo mne viac, že nechcem byť celý život len zamestnanec a že jediné moje voľno bude tvrdo odmakaná dovolenka.

Veď odpovedzte si sami:

 Má zmysel žiť život, kde nie je čas ani priestor na slobodu?

 Má zmysel žiť od výplaty k výplate?

 Má zmysel žiť život, v ktorom nesplníte sebe a svojej rodine sny?

Rozhodol som sa navždy povedať STOP odmakaným nadčasom, víkendom strávených v práci, žobraniu o zvýšenie platu a nekonečnému čakaniu na výplatu


stop


Život je len jeden, tak prečo to neskúsiť?

Skúšal som všeličo možné, ani sám si už nepamätám, čo všetko...

Kúpil som si niekoľko návodov, ktoré sľubovali zarábanie peňazí, vytvorenie pasívneho príjmu atď., avšak po ich zakúpení som zistil, že to je totálna blbosť.

Jedno si ale pamätám veľmi dobre:

Napadlo ma aj predávať na eBay. Bol som si istý, že som našiel niečo, čo ma bude baviť, dobre si zarobím a budem mať aj viac času, než keby som sedel v nejakom kamennom obchode.


Ebay mi zmenil život

Po všetkom tom hľadaní príležitostí, skúšaní, učení a nadávaní mi to konečne začalo dávať zmysel...

Dodnes si pamätám na jedno ráno, keď som sa zobudil, prihlásil som sa do svojho eBay účtu a zistil som, že som predal nie len jeden, ani nie dva, ale dokonca až 4 kusy môjho produktu za jednu jedinú noc!

Z každého kusu som mal čistý zisk 10 eur, čiže počas spánku som zarobil 40 eur.

Keďže som bol vtedy ešte iba v začiatkoch tohto podnikania, neuveriteľne ma tieto prvé predaje naštartovali a tomuto podnikaniu som sa teda začal venovať.

Dnes pracujem z domu, mám slobodu a dostatok voľného času na záľuby, rodinu, priateľku, priateľov... Neľutujem, že som sa rozhodol skúsiť niečo nové. Práve naopak, som vďačný, že som do toho išiel.


Prečo som sa pustil zrovna do predaja na eBay?

Dôvodov je niekoľko:

 • Nízka počiatočná investícia

Nemal som tisíce, ani destať tisíce eur na investovanie. Hľadal som niečo, s čím sa dá začať okamžite a bez vysokej investície.
 

 • Minimálne riziko neúspechu

Vedel som, že ak to náhodou nevyjde, nič hrozné sa nestane. Prepásol by som iba malú sumu peňazí a mohol by som skúsiť niečo ďalšie.
 

 • Dlhodobá perspektíva

Svet čoraz viac žije internetom a čoraz viac ľudí tu aj nakupuje a to je obrovská výhoda.
 

 • Dostupnosť

Aj keď som nebol žiadny profi podnikateľ s 20 ročnou praxou, vôbec to nevadilo. Začať som mohol ihneď.
 

 • Časová flexibilita

Už na začiatku mi bolo jasné, že to nie je žiadny časovo náročný biznis a to považujem dodnes za tú najväčšiu výhodu.
 

 • Možnosť pracovať z domu

Taktiež som vedel, že nepotrebujem žiadne priestory, ale kľudne môžem pracovať v pyžame a papučkách. V teple domova. :)
 

 • Produkty dennej spotreby budú vždy potrebné

Ľudia nakupujú niektoré veci pravidelne a teda jediná moja úloha bolo nájsť produkt, ktorý potrebujú a ponúknuť im ho.

V tomto biznise vidím veľký potenciál a preto som sa rozhodol, že pomôžem aj vám a budem vás viesť za ruku krok za krokom, aby ste si aj vy vybudovali pravidelný príjem vďaka eBay a začali si plniť svoje ciele a sny.


Návod, ako predávať na eBay

V tomto e-booku vám ukážem detailný postup krok za krokom, ako môžete zarábať peniaze na eBay aj bez predchádzajúcich skúseností a s čo najnižšou počiatočnou investíciou.

ako predavat na ebay navod

Tento návod je v slovenskom jazyku a písal som ho maximálne prehľadne. Jednotlivé kroky sú vypísané jednoducho a zreteľne, aby to zvládol aj úplný začiatočník.

Áno, aj človek, ktorý ešte nemá s podnikaním žiadnu skúsenosť.

Je teda úplne jedno, či ste mamička na materskej dovolenke, študent, robotník, podnikateľ alebo ktokoľvek iný. Tento návod je vhodný naozaj pre každého.

Ebay má obrovskú výhodu – denne ho navštívi niekoľko miliónov ľudí, ktorí idú nakupovať. Ak im ponúknete to, čo chcú, budú si váš produkt kupovať.


Čo vám prinesie môj návod?
 
 • Luxusnejší život a voľný čas

Vybudujete si časovo nenáročný biznis, ktorý môžete zatiaľ robiť aj popri práci. Len vytvoríte inzerát a ľudia si budú vaše produkty kupovať, zatiaľ čo vy budete niekde na rodinnej grilovačke, v kine, vo fitnescentre alebo niekde na výlete.
 

 • Získate viac času na rodinu

Ráno vybavíte objednávky a máte celý deň čas venovať sa napríklad svojej rodine. Deti a aj manžel / manželka sa veľmi potešia, ak ich zoberiete na výlet.
 

 • Budete sami sebe pánom

Nech už žiadny šéf na vás necerí zuby a neženie vás k vyššiemu výkonu. Vy sami si určujete pracovnú dobu, koľko budete denne pracovať.
 

 • Ušetríte čas a peniaze

Ukážem vám, ako si na prvý pokus vybrať produkt, ktorý vám bude zarábať. Určite nechcete mať doma plnú obývačku produktov, ktoré nepredáte a budete nútení ich rozpredať pod cenu.
 

 • Zabudnite na učenie

Nemusíte nikde hľadať správne postupy a stratégie ako zarábať z domu. Všetko podstatné nájdete v mojom e-booku a taktiež ponúkam aj profesionálne online konzultácie.
 

 • Zbavím vás obáv a stresu

Nemusíte mať žiadne obavy, či robíte veci správne a či budú fungovať. Môj návod je z praktickej skúsenosti a som presvedčený, že ak dodržíte jednotlivé kroky a stratégie, úspech máte zaručený.
 

 • Pomôžem vám pri začatí

Bojíte sa, že to sami nezvládnete? Ponúkam aj profesionálne online poradenstvo, kde vám poradím a odpoviem na všetko, čo vás bude trápiť. Spoločnými silami to dokážeme a zabezpečíme vám pravidelné predaje a teda pravidelný príjem.
 

 • Každý krok vám ukážem detailne

Pre čo najlepšie pochopenie všetko ukazujem v knihe aj prakticky – ako príklad si vyberiem konkrétny produkt, nájdem naňho dodávateľa, vytvorím profesionálny inzerát atď. Len okopírujete môj postup s vašim produktom a očakávajte objednávky. :)
 

 • Všetko máte pod jednou strechou

Tento e-book má 114 strán, viac ako 27 000 slov a viac ako 60 obrázkov pre lepšie pochopenie. Nepotrebujete sa nič učiť, nič hľadať na internete, ani študovať od rána do večera. Po prečítaní tejto knihy budete poznať všetky potrebné stratégie a postupy overené skúsenosťami, ktoré už len aplikujete do svojej praxe a vytvoríte si tak ďalší pravidelný príjem.

V návode sa venujem čisto a jasne len podnikaniu na eBay. Obsahuje len podstatné informácie, žiadne iné zbytočnosti.


Zopár názorov ľudí, ktorí už tento e-book čítali:

Pred kúpou som si nebola istá, či bude tento e-book obsahovať taký návod, ktorý mi pomôže k prvému a ďalšiemu predaju na ebay. V knihe som ale našla odpovede na moje otázky a detaily, ktoré som na internete v diskusiách nenašla. Najviac oceňujem podrobný návod k predaju a rady, ku ktorým by som prišla len ťažko.

Zdenka Trenčín

  

Mojou hlavnou prekážkou pred kúpou návodu bola vysoká cena. Investíciu však neľutujem. Všetky informácie sú na jednom mieste pekne pokope a niektoré veci sa mi viac objasnili, pretože sú rozpísané konkrétnejšie.

E-book som kúpil v pondelok a môj prvý predaj sa uskutočnil hneď na ďalší pondelok – čiže od prečítania po prvý predaj za 7 dní. :) Pre začiatočníka je tento e-book výborný štartovací krok.

Martin Bratislava

  

Predaj na Ebay alebo Amazone som ešte neskúšal, ale som obchodník, takže u mňa je intuícia vždy na prvom mieste. Potreboval som získať praktické skúsenosti a informácie o predaji na Ebay a váš ebook mi v tom maximálne pomohol. Ebook je koncepčne celkove dobre spracovaný a veľmi sa mi páči. :) Určite odporúčam.

Zdenko Urbanec Handlová

  

Službu takéhoto druhu som ešte neskúšal a na samotnom eBayi sa toho o predaji veľa nedozviem, preto som si kúpil tento e-book. V týchto veciach som amatér, ale váš e-book sa mi páči. Naučil som sa viacero nových vecí, návod je pekne rozpísaný krok po kroku. Popravde ani som tam nenašiel nič, čo by sa mi nepáčilo. Som spokojný.

Marek Salay Senica

  

Jediná vec, ktorá by mi bránila v kúpe, by bola vysoká cena, ale myslím si, že vaša cena je v poriadku. V minulosti som sa zaujímal o Amazon, ale výsledok nie je žiadny, eBay sa mi zdá byť lepší. Váš návod je dobre napísaný a je aj motivačný. Každá časť je podrobne rozpísaná a človek presne vie, do čoho sa púšťa. Určite odporúčam každému, kto chce začať predávať na eBay.

Braňo Vráble

  

Pred kúpou tohto návodu som mal pochybnosti, či to stojí za to. Nakoniec som sa ale rozhodol, že ho kúpim a musím povedať, že som spokojný. Návod je veľmi dobre napísaný a najviac sa mi páči podrobný popis krok za krokom. Už čoskoro sa pustím do predaja. Ďakujem

Miroslav Drgoňa Bratislava

  

Skúšal som už všeličo. Na internete ľudia ponúkajú všelijaké "super" veci zarábajúce nekonečne veľa peňazí. A keď si to kúpite, zistíte, že to všetko boli len plané reči a niekto z vás vytiahol peniaze za úplnú blbosť. 

S vašim produktom a hlavne prístupom je to úplne ináč. Kúpil som presne to, čo som očakával a je to ešte omnoho lepšie. Podľa mňa je to dokonalý návod na predaj na eBay. Sú v ňom perfektné a podrobné návody, ako je možné čokoľvek predať na eBay.

Je to pre mňa nová skúsenosť a veľa som sa naučil. Mám e-book doma a keď niečo nebudem vedieť, môžem sa k tomu kedykoľvek vrátiť a prečítať si to.

Určite ste mi veľmi pomohli. Ďakujem

Jaro Buška Nová Baňa

  

V minulosti som skúšal Amazon a chcel som sa dostať aj na eBay. V princípe som vedel ako funguje eBay a mojim prianím bolo dostať sa tam. Potreboval som sa však maximálne priblížiť k danej problematike a k tomu mi pomohol Andrej.

Celý kompakt knihy má skvelú postupnosť, dôslednosť, originalitu a sú v nej obsiahnuté všetky potrebné informácie. Poradenstvo je tiež maximálne kvalitné, výstižné, až pútavé. Po navrhnutí Andrejovej stratégie som predal za 2 dni až 9 kusov môjho produktu. Vidieť a cítiť, že je vo svojom fachu s praxou.

Marcel Nitra

  

Ani chvíľu som neváhal, či si kúpim tento produkt. Naučil som sa nové veci, ale najviac sa mi páči Andrejov prístup. Postupne robím malé kroky a stále napredujem. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Rastislav Kmeť Myjava, Turč. Teplice, www.rastokmet.sk

V mojom e-booku sa napríklad dozviete:
 • postup pri registrácii do eBay a PayPal
 • prezradím celkovo 11 hlavných pravidiel a kritérií, podľa ktorých si vybrať vhodný produkt
 • ukážem, kde a ako hľadať vhodný produkt
 • v ktorých kategóriách je najvyšší dopyt a oplatí sa tam predávať
 • uvediem príklad vhodný vs. nevhodný produkt pre lepšie pochopenie
 • prezradím 5 krokov, ako nájsť spoľahlivého dodávateľa
 • vzor e-mailu, vďaka ktorému s dodávateľom uzatvoríte dohodu
 • detailný postup ako vytvoriť inzerát, aby vás zákazníci ľahko našli
 • ako vybaviť objednávky, aby boli zákazníci spokojní
 • ako získavať čo najviac pozitívnych hodnotení
 • ako zvyšovať predaje
 • pre lepšie pochopenie si vyberiem konkrétny produkt, nájdem naňho dodávateľa, vytvorím profesionálny inzerát atď.
 • a množstvo ďalších vecí...

 

+ BONUSY ZDARMA:
 

1. Niekoľko tipov na vhodný produkt
       Konkrétne produkty, po ktorých je na eBay vysoký dopyt a oplatia sa predávať.

 

2. Vzor e-mailu zákazníkovi
       Vzor ďakovného e-mailu (v angličtine), ktorý posielam každému zákazníkovi.

 

 

Detailný obsah e-booku:

ako predavat na ebay navodako predavat na ebayako funguje predaj cez ebay


Mám na vás 2 otázky:

– Ak dostanete kompletný návod, ako si vybudovať podnikanie v teple domova a ak to dáte do praxe a začnete naozaj predávať a zarábať, bude to stáť za to?

– Ak dostanete návod, vďaka ktorému nebudete musieť nič skúšať, hľadať, triafať na slepo a ušetríte vďaka tomu množstvo času a peňazí, bude to stáť za to?

Máte teda 2 možnosti:

1. Neurobiť nič – áno, takto nič neriskujete. Pretože kto nič nerobí, nič nepokazí. V tom prípade sa však nič vo vašom živote nezmení.

2. Začnete konať a pustíte sa do toho – vyskúšate, či vám to dáva zmysel a či je tento biznis pre vás.


Ak zistíte, že to nie je pre vás, nechcem vaše peniaze.


garancia spokojnosti

30-dňová garancia spokojnosti

Som jednoducho presvedčený, že moje služby budú pre vás jednoznačne „WAU!“

Som si tým až na toľko istý, že vám ponúkam až 30-dňovú garanciu vrátenia peňazí.

Ak do 30 dní od zakúpenia zistíte, že tento biznis model nie je pre vás vhodný alebo sa vám jednoducho nebudú moje služby páčiť, napíšte mi a ja vám vrátim celú sumu peňazí.

Môžete tak úplne bez rizika vyskúšať, či je tento biznis model pre vás vhodný alebo nie.
 

Buď vaša spokojnosť alebo peniaze späť.
 


Tak čo, pustíte sa do toho?

Možno vás ešte napadlo, či sa vám to oplatí, či neprerobíte, či stojí za to ísť do toho...


Uvediem teda jednoduchý príklad:

Ak vám jeden predaj zarobí čistý zisk 10 eur a vďaka môjmu návodu získate zo začiatku 2 – 3 predaje denne, zarobíte za deň 20 – 30 eur, čo vychádza mesačne 600 – 900 eur.


Oplatí sa to vyskúšať?


Ja si myslím, že určite áno. Čím dlhšie budete predávať, tým vám pôjdu predaje ešte lepšie.

Získajte e-book Ako predávať na eBay a vytvorte si skutočné podnikanie na portáli eBay.

Ak sa chcete na niečo opýtať, zavolajte na 0949 460 353.

 
Objednajte si svoj návod a pustite sa do eBay ešte dnes:


Získate návod "Ako predávať na eBay" vrátane všetkých doživotných aktualizácií a noviniek. Sú proste veci, ktoré posielam iba ľuďom, ktorí myslia svoje podnikanie skutočne vážne a idú do akcie.

ako predavat na ebay navod, ebook,

Ako získate tento e-book:

Po dokončení objednávky vám príde návod e-mailom na vami zadanú e-mailovú adresu. Môžete si ho okamžite stiahnuť a začať pracovať.

 

Cena: 77 EUR

Investovaná suma sa vám vráti mnohonásobne, takže absolútne nemáte čo stratiť. Môžete len získať.


Možno vás napadlo ešte pár otázok...

Aké sú približné počiatočné náklady?

ako predavat na ebay caste otazky

Jedna z najčastejších otázok, ktoré dostávam. :) Dobrá správa je, že určite sa nejedná o tisíce eur. Platíte iba za tovar, takže všetko záleží od toho, aký produkt si vyberiete a aké veľké množstvo nakúpite.

Áno, je síce pravda, že platíte aj poplatky eBay a PayPal, avšak tie platíte až po úspešnom predaji a teda to vám bude strhnuté zo zisku.

Moje prvé náklady na začatie predaja bola suma 80€. Nakúpil som 8 ks tovaru, ktorý som už však následne predával s pridanou maržou. Potom som nakúpil viac, zas som predal, opäť viac a takto to stále pokračovalo. Dôležité je, že ďalšie nákupy som už robil zo zisku. Investoval som zisk do nákupu ďalšej várky, čiže moje počiatočné náklady na začatie boli iba tých 80€.

Predpokladám, že vy nebudete nakupovať tovar za 30 eur/kus a nekúpite hneď 100 kusov. Preto si dovolím na základe svojich skúsenosti odhadnúť, že počiatočná investícia na začatie predaja je od 50€ do 300€.

 

Koľko času denne treba tomuto biznis modelu venovať?

ako predavat na ebay caste otazky

Zo začiatku je to určite niekoľko hodín denne. Veľká výhoda je však to, že nikto vás nikam nenáhli a ak budete tomu venovať napr. len jednu hodinu denne, za pár týždňov to určite zvládnete. Stále lepšia hodina denne ako nič. :)

Ak získate už pravidelné predaje, tento čas sa výrazne skráti. Mne osobne trvá približne 10 minút, kým vybavím jednu objednávku. Za 10 minút teda napíšem e-mail svojmu zákazníkovi, zabalím produkt, vyplním adresu doručenia v elektronickom podacom hárku a následne tento hárok vytlačím a nalepím na balík. Na poštu ich idem poslať všetky naraz podľa toho, koľko som mal objednávok.

Ak by ste mali denne vybaviť napríklad 5 objednávok, trvalo by vám to približne jednu hodinu a ak máte z každej objednávky čistý zisk 10€, máte za hodinu zarobených 50€. Zárobok je podľa môjho názoru veľmi slušný a zvyšok dňa máte čas venovať sa iným aktivitám, inému biznisu, rodine alebo záľubám.

 

Za akú dlhú dobu už budem môcť predávať?

ako predavat na ebay caste otazky

Ak by ste sa toho pustili ešte dnes, je veľmi pravdepodobné, že približne do niekoľkých týždňov by ste už mohli mať prvé predaje. Opäť však veľa záleží na tom, ako rýchlo nájdete vhodný produkt. Niekto ho nájde za pár dní, iným to trvá aj niekoľko týždňov.

Takže odhadovaný čas, kedy už budete mať produkt na eBay a začnete získavať prvé predaje, je približne 2 – 4 týždne.

 

Ako dlho bude trvať, dokedy získam pravidelné predaje?

ako predavat na ebay caste otazky

Opäť to záleží od viacerých faktorov. Ak budete predávať produkt s minimálnou maržou a teda budete cenou konkurovať ostatným predajcom, pravidelné predaje sa dostavia rýchlo. Otázne je, či sa vám to oplatí a či budete mať dostatočne veľký zisk.

Ak si zase naopak pridáte dostatočnú maržu a budete na tom už cenovo približne rovnako ako konkurencia, predaje pôjdu pomalšie. Taktiež to záleží od toho, aký je dopyt po vašom produkte, aká je konkurencia atď. Nedá sa skrátka presne odpovedať na túto otázku.

Z vlastnej skúsenosti môžem len odhadnúť túto dobu a podľa môjho názoru sa dajú približne už za 3 mesiace získať pravidelné predaje.

 

Dá sa zarábať na eBay aj zo Slovenska?

ako predavat na ebay caste otazky

Jasné, že dá... :) Veľa ľudí má však v hlave mýtus, že sa to určite nedá, pretože nie je možné konkurovať cenou.

Len si skúste pozrieť na eBay nejaké produkty a veľmi rýchlo zistíte, že sa predávajú aj omnoho drahšie ako na Slovensku (samozrejme, nepozerajte tie najlacnejšie čínske produkty). A ľudia si to aj napriek vysokej cene kupujú. To je jasný dôkaz toho, že ľudia nenakupujú len podľa ceny.

Netvrdím, že niektoré veci nie sú na eBay skutočne lacné, avšak všimnite si, že tieto lacné veci predávajú väčšinou len Číňania. Kvalitné značkové veci sa predávajú aj za vyššie ceny, ako sú u nás (pri prezeraní cien si vždy pozrite aj cenu poštovného, pretože predajcovia využívajú túto cenu a pridávajú si maržu aj tu).

A ďalší dôvod, prečo sa dá zo Slovenska predávať, je aj skutočnosť, že už nie je problém doručiť tovar kamkoľvek na svete za priaznivú cenu.

Takže áno, dá sa predávať aj zo Slovenska. Treba len vedieť, ako na to.

 

Môžem predávať napríklad aj 100 produktov naraz?

ako predavat na ebay caste otazky

Samozrejme, môžete. Nikto vám nebráni v tom, koľko produktov budete predávať. Všetko záleží od vašich schopností a cieľov. Na eBay sú predajcovia, ktorí majú dokonca až desiatky tisíce inzerátov. Pravdou však je, že 90% týchto inzerátov majú zbytočne, pretože to ľudia nekupujú alebo to kúpia len raz za čas.

Preto je dôležité, aby každý váš produkt spĺňal základné pravidlá a kritériá, podľa ktorých sa riadime pri výbere produktu. Je lepšie mať 5 produktov, z ktorých sa všetky predávajú pravidelne, ako mať 200 produktov, z ktorých sa predá kus raz za týždeň.

 

Napadla vás ešte nejaká otázka?

Neváhajte ani sekundu a zavolajte mi na tel. č. +421 949 460 353 a odpoviem vám na čokoľvek, čo vás zaujíma.

  

ako predavat na ebay caste otazky

PS:

Držím svoje slovo...

Mojim cieľom je pomôcť vám vybudovať si príjem vďaka eBay. Veci, ktoré učím, sú overené praxou a skutočne fungujú.

Nejdem vám sľubovať, že z vás spravím z večera do rána milionárov. Jediné, čo vám môžem sľúbiť, je to, že budete s mojimi službami spokojní.

Preto vám GARANTUJEM, že ak si v priebehu 30 dní poviete, že to nie je pre vás alebo jednoducho nebudete spokojní s kvalitou mojich služieb, tak vám peniaze okamžite vrátim.

Budem mať na vás len jednu jedinú otázku:
Na ktoré číslo účtu vám mám poslať peniaze späť.

Tak čo, je to fér?

- Andrej

ako predavat na ebay, andrej madala, predavame na ebay, predaj na ebayAndrej Madala
expert na eBay

Pomáham a radím ľuďom, ako si môžu vybudovať reálne podnikanie na portáli eBay aj bez predchádzajúcich skúseností a s čo najnižšou počiatočnou investíciou.

Viac o Andrejovi

Videá o predaji na eBay:

Andrej Madala eBay, ako predavat na ebay

Sledujte ma na YouTube

Povedali o mne:

Návod som kúpil v pondelok a môj prvý predaj sa uskutočnil hneď na ďalší pondelok – čiže od prečítania po prvý predaj za 7 dní. :) Pre začiatočníka je tento e-book výborný štartovací krok.

Martin Bratislava

Celý kompakt návodu má skvelú postupnosť, dôslednosť, originalitu a sú v ňom obsiahnuté všetky potrebné informácie. Poradenstvo je tiež maximálne kvalitné, výstižné, až pútavé. Po navrhnutí Andrejovej stratégie som predal za 2 dni až 9 kusov môjho produktu. Vidieť a cítiť, že je vo svojom fachu s praxou.

Marcel Nitra

Nemala som žiadne pochybnosti, ale bola som pevne rozhodnutá, že si váš kurz EBAY ACADEMY kúpim. Je to jednoduché, presné, prehľadné a zrozumiteľné. Celý kurz a aj vaše rady. :) Naučila som sa veľmi veľa nového, posunula som sa viac do hĺbky a do detailov. V podstate každá jedna rada ma nejakým spôsobom posunula ďalej. Najviac si cením vašu ochotu poradiť prakticky kedykoľvek. :) Bez toho by to všetko mohla byť len teória.

Miriama Humenné

Začnite predávať a zarábať na eBay

Stiahnite si ZDARMA návod
5 krokov ako zarábať na eBay
a zistite, ako úspešne
predávať na tomto portáli.