Máte nejaké otázky? Zavolajte mi: 0949 460 353

O Andrejovi

Moje meno je Andrej Madala a vo veľkej miere sa venujem celosvetovému predaju fyzických produktov na portáli eBay. Ako som sa k tomuto biznis modelu dostal?

Všetko sa to začalo pred niekoľkými rokmi. Pracoval som v malej firme, ktorá sa zaoberá výrobou dverí a okien z dreva. Väčšinou sa pracovalo len na ranné zmeny, avšak veľa krát bolo treba robiť aj nadčasy až do večera, nakoľko zákaziek bolo veľa. Zo začiatku mi to nejak nevadilo, bol som rád, že mám prácu a pravidelný príjem.

Robotník alebo podnikateľ?

Postupom času som si uvedomil, že toto nie je pre mňa a nechcem robiť celý život niekomu druhému poskoka. Niekomu, kto si ani neváži svojich zamestnancov.

Keď som každý deň videl kolegov, ktorí pracovali v tejto firme aj 10 – 15 rokov, bolo mi jasné, že takto skončiť nechcem. Nikto z nich totiž nebol so svojim životom spokojný, všetci len nadávali buď na šéfa, na štát, na to, že svet je nespravodlivý, že nemali v živote šťastie atď.

Pýtal som sa samého seba:

  • Chcem aj ja takto skončiť?
  • Kde budem o pár rokov?
  • Nájdem si lepšiu prácu?
  • Môže za zlú situáciu ľudí skutočne šéf, štát alebo šťastie?

Zrazu sa mi naskytla možnosť ísť na brigádu do Talianska. Vždy som chcel skúsiť, čo je to pracovať v zahraničí, pretože ma lákal vyšší zárobok. Môj otec mi vždy vravel, aby som vyskúšal, čo je to svet a že až vtedy pochopím, čo je to domov.

V tom istom roku nás však otec nečakane navždy opustil a tak som sa rozhodol, že mu teda splním jeho žiadosť a túto brigádu som prijal. Zbalil som si veci a vycestoval som do neznáma v domnienke, že ma čaká lepší život.

Môj prvý dojem bol úžasný. Nový svet, noví ľudia, nové prostredie, krásna príroda, vyšší príjem, luxusnejší život... Pracovali sme každý deň od rána do večera, ale opäť mi to nevadilo, pretože som vedel, že si dobre zarobím.

ako predavat na ebay, o mne

Bol to viac ako trojmesačný turnus a o jablkách sa mi už aj snívalo. Opäť som sa ale pýtal samého seba, či robím to, čo skutočne chcem:

Splním si zbieraním jabĺk svoje sny???

Zistil som, že nie... 

predaj na ebay, o mne

Život je len jeden...

Dve sezóny som odrobil v Taliansku a povedal som si, že už začnem naozaj konať a zoberiem na seba zodpovednosť. Vzbudila sa vo mne myšlienka začať podnikať. Zatiaľ som o tom iba premýšľal, avšak vedel som, že je len otázka času, dokedy na niečo konkrétne prídem a pustím sa do toho.

Taliansko je krásna krajina, ale radšej sa tam vrátim na dovolenku ako do sadu oberať jablká. :)

o mne, predaj na ebay

Začal som seriózne študovať, čítať knihy, hľadať nápady, chytať sa príležitostí. Vyskúšal som množstvo príležitostí a jednou takou bol aj eBay. Nevidel som dôvod, prečo by sa to nemalo podariť. Veď predsa iba nakúpim tovar a následne ho predám ďalej.

Zo začiatku som sa s tým však veľmi trápil. Moje predaje neboli žiadne alebo len skutočne mizerné. Nechápal som tomu, pretože keď som si pozeral iných predajcov, mali predaje z jedného jediného produktu 5 – 10 kusov, niektorí dokonca aj 20 alebo 30 kusov denne!

Keď som si predstavil, že môžem mať takéto predaje aj ja, rozhodne som sa toho nechcel vzdať a tak som začal riadne hľadať, študovať a skúšať, ako to dosiahnuť.

Šťastie praje pripraveným

Stálo ma to skutočne veľa času, nervov, energie, skúšania, ale nakoniec to stálo za to. Dnes už presne viem, kde všade som robil chyby a ako sa im vyhnúť.

Podarilo sa mi na eBay dosiahnuť pravidelné predaje a zabezpečil som si tak skutočne zaujímavý príjem.

Dnes pomáham a učím druhých 

Rozhodol som sa, že využijem svoje vedomosti a vytvorím si stránku o predaji na eBay. Aby som mohol ľuďom pomôcť dosiahnuť podobné výsledky, ako som dosiahol ja. Aby mohli byť na seba hrdí, že niečo dokázali a aby si začali plniť svoje sny.

Napísal som už niekoľko e-bookov a návodov, taktiež robím online konzultácie a živé semináre a prednášky ohľadne predaja na eBay.
 

andrej madala ebay


Do budúcna mám v pláne spraviť semináre vo všetkých veľkých mestách.

Ľudia chcú skúsiť podnikať a keďže eBay je podľa môjho názoru veľmi zaujímavá príležitosť, rád svoje vedomosti a skúsenosti šírim ďalej.

Verím a prajem vám, aby ste aj vy v tomto biznis modeli uspeli a vytvorili si tak ďalší pravidelný príjem.

    

Zaujíma vás ešte niečo o mne? Pokojne sa pýtajte, rád vám odpoviem:

ako predavat na ebay, andrej madala, predavame na ebay, predaj na ebayAndrej Madala
expert na eBay

Pomáham a radím ľuďom, ako si môžu vybudovať reálne podnikanie na portáli eBay aj bez predchádzajúcich skúseností a s čo najnižšou počiatočnou investíciou.

Viac o Andrejovi

Povedali o mne:

Službu takéhoto druhu som ešte neskúšal a na samotnom eBayi sa toho o predaji veľa nedozviem, preto som si kúpil tento e-book. V týchto veciach som amatér, ale váš e-book sa mi páči. Naučil som sa viacero nových vecí, návod je pekne rozpísaný krok po kroku. Popravde ani som tam nenašiel nič, čo by sa mi nepáčilo. Som spokojný.

Marek Salay Senica

Celý kompakt návodu má skvelú postupnosť, dôslednosť, originalitu a sú v ňom obsiahnuté všetky potrebné informácie. Poradenstvo je tiež maximálne kvalitné, výstižné, až pútavé. Po navrhnutí Andrejovej stratégie som predal za 2 dni až 9 kusov môjho produktu. Vidieť a cítiť, že je vo svojom fachu s praxou.

Marcel Nitra

Na začiatku som váhal, či sa jedná o kvalitné spracovanie tohto e-booku... Kúpu ale rozhodne neľutujem. Kniha naozaj človeku pomôže, dozvie sa tu prakticky všetko potrebné a ušetrí ho to veľa chýb a tápania. Predajca vychádza v ústrety a ochotne odpovie na nejasnosti. Určite odporúčam.

Martin Urban Horná Streda

Začnite predávať a zarábať na eBay

Stiahnite si ZDARMA video-návod
Ako zarábať na eBay
a zistite si, ako úspešne
predávať na tomto portáli.